Důležitý zlomový PORTÁL se otevře 25.05.2013

23. května 2013
foto

Otevření lidé mají možnost se 25.5.2013 připojit k celosvětovému vnímání mimořádně silné energie. Jsou znovu vyzýváni k tomu, aby vzali svůj osud do vlastních rukou a začali tvořit. Překlad článku je vhodný pro všechny kdo se cítí být připraveni s vlastním životem udělat více.Originál článku umístěn na serveru inner-light.ning.com.


Čas jednat znovu! Čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Setkejte se ve velkých i malých skupinách a to jak individuálně, tak kolektivně, během úplňku v květnu. Mnozí z nás se shromáždí a představí osvobození naší planety od tyranie negativní energetické sítě a tak poprvé v historii budeme mít možnost vytvořit svůj vlastní osud jako svobodných občanů Země a se tím zcela odevzdat do procesu Nanebevstoupení.Naše vizualizace podpoří záměr planetárního osvobození tak, aby se mohlo konat co nejdříve, klidně a hladce, jak jen je to možné. Tyto informace by měly být co možná nejvíce šířeny! Potřebujeme oslovit hodně lidí k dosažení kritického množství lidí v průběhu meditace. Prosím, pošlete to na své webové stránky a blogy. Pokud znáte alternativní média, pošlete jim to. Můžete vytvořit skupinu na Facebooku a událost. Můžete vytvořit video a nahrát jej na YouTube.


Několik hodin před otevřením portálu, bude zatmění přispívající k akumulaci energie, aby nás připravilo na tuto akci. To je doba Wesaku, období duchovního požehnání pro lidstvo a výlevu světla po celé planetě. Hlavní vír je soustředěn v Himalájích, kde mnoho osvícených mistrů se sejde k upevnění světla na Zemi v době květnového úplňku. Ačkoli některé tradice již proběhly v době úplňku v dubnu, silný záblesk světla dochází vždy při úplňku v květnu. Velmi silná Časová osa protéká dnem 25. května. Dne 25. května 1975 zahájila celý 50roků trvající proces planetárního osvobození. Dne 25. května 2010 je speciální portál s názvem "Mission Blue Shield" povolen a znamenal počátek pádu Archons. A teď 25. května 2013 budeme otevírat bránu. Cílem portálu je vytrhnout lidstvo ze spárů negativní energetické sítě, které zotročují lidstvo po konci Atlantidy.Všichni jsme schopni udělat vizualizaci ve stejnou dobu, v době otevření brány, přichází 25. května, 12 hodin a 12 minut PDT (25. května 21:12 SEČ).Zde si můžete prohlédnout přesný čas aktivace různých místech:http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Opening+of...Vezměte prosím na vědomí, že doba k otevření brány je tedy 12:10 PDT (21:10 SEČ), který se nachází 2 minuty před vlastním zahájením a to je ten správný čas začít s meditací.Instrukce:1.. Uvolněte své tělo a mysl při kontrole dechu na několik minut2.. Přivolejte přítomnost vaší duše (vyššího já) a přítomnost duchovních průvodců, andělů a Nanebevzetí mistři3.. Ve jménu vašeho Vyššího Já žádejte nahlas, že ukončujete a rušíte veškeré dohody a smlouvy s temnými silami, bez ohledu na jejich obsah4. Ve jménu vašeho Vyššího Já si řekněte nahlas, že jste nyní svobodné a svrchované bytosti světla5. Zobrazte si sloupec se zlatým světlem sestupně od galaktického centrálního slunce jak teče skrze vaše tělo6. Vizualizujte zlaté světlo, které prochází srdcem a přes ruce ve všech směrech, s cílem převést ne-fyzické úrovně temnoty do světla, vymaže obsah implantátu polokoule, což je hemisféra - pole o průměru sto stop (30 metrů) kolem vás. Pokračujte v odesílání zlatého světla, zatímco váš mozek je zcela naplněn světlem7. Teď si představte jak je celý Váš mozek vyplněn vzorem Květu Života, který bude stabilizovat a zvýší frekvenci vibrace energetického pole kolem vás:8.. Představte si, že stejné zlaté světlo převede (transmutuje) všechny implantáty hemisféry na celém světěMnozí lidé očekávají skvělé výsledky, když budou planetárního brány otevřené. Musíte pochopit, že planetární osvobození je postupný proces, který vrcholí závěrečnou Událostí a že bude opravdu velkolepý.Všimněte si, že:Otevření portálu nevyvolá žádnou globální událost ani žádný globální finanční reset. Nedojde k žádné masivní katastrofické události v blízké budoucnosti a k finančnímu resetu dojde až v průběhu Události. Přesné načasování Události stále nemůže být odhaleno, ale konečné vítězství Světla je blízko.


 


Je úplněk a vždy když je slunce (Jang) v zákrytu s měsícem (Jin), tak dochází k tomu, že se každá mentální představa stává velice rychle skutečností. Slunce reprezentovalo (a pro mnohé stále ještě reprezentuje) mužský princip - Jang, kdežto měsíc reprezentovalo (a pro mnohé stále ještě reprezentuje) ženský princip Jin. Tím že jsou tyto nebeská tělesa a jejich energie v zákrytu, dochází k tomu, že jsou jejich energie ve vyváženém stavu a vždy když je Jin a Jang ve vyváženém stavu, tak se každá mentální představa stává velice rychle (a pokud je tvůrčí náboj dostatečně silný, tak dokonce téměř okamžitě) vně projevenou skutečností. Proto si již od teď vytvořte představu, že jsme stále více zaplavováni harmonizujícím světlem pramenícím z centrálního slunce, ve kterém je Jin a Jang neustále ve vyváženém, rovnovážném stavu. Tyto harmonizující energie centrálního slunce způsobují stále rychlejší a rychlejší kolaps ovládacích struktur a systémů, pomocí kterých negativní bytosti ovládají chod celého tohoto světa.


Čím více budete ukotveni v tady a teď (tzv. v přítomném, bezčasovém okamžiku) a současně budete i v duševním klidu a pohodě, tím více budete ukotveni ve svém středu, čili ve svém nulovém bodu - času, odkud zrod veškerých vašich vně projevených existencí pochází. Proto si začněte představovat (a tuto představu pak udržujte v existenci), že energie centrálního slunce proudí přes světelné vlákno (které si mentálně stvořte) do vaší korunní čakry a přes ní do vašeho osobního hologramu, který se tímto harmonizujícím světlem vyplňuje až po okraj. Jakmile budete mít svůj hologram tímto světlem zcela naplněn, tak si začněte představovat, že přebytek světla proudí přes vaši první čakru do jádra Země a začíná naplňovat planetární hologram taktéž až po okraj. (Nebo přesuňte své vědomí do jádra Země a představujte si že jste planeta a že zaplňujete harmonizujícím světlem jak svůj malý, osobní, tak i mnohem větší, planetární hologram.) Tím dojde k tomu, že všechny negativní bytosti se budou muset buď zharmonizovat (čímž přestanou škodit), nebo budou muset tuto planetu opustit jednou pro vždy.


Uvědomte si, že jste (jsme) především tvořivé vědomí (které se vždy řídí, jedná a tvoří dle osobního přesvědčení), tzn. že jsme nedílná součást kosmického vše-Vědomí, nebo-li Boha, čili že jsme tvůrčí energie, která dokáže naprosto vše, čemu uvěří, že je možné. Takže si tuto skutečnost uvědomte a začněte smýšlet, chovat se a jednat bez jakýchkoliv omezení, neboť kosmické vše-Vědomí je moudré, vše-mocné, milující. Centrální slunce je vědomí vně projeveného Boha, takže čím více budete ve svých představách do sebe tuto energii vstřebávat, tím více se ve vás bude obnovovat nekonečná moc, moudrost a láska. Takže přestaňte fňukat, že je něco jinak než si přejete, nasajte do sebe tyto všemocné, moudré a láskyplné tvořivé energie a začněte tvořit Ráj na Zemi, ve kterém je radost pobývat a žít pro všechny zúčastněné.


PS: Veškeré Informace o naprosto všem jsou uloženy v kosmickém vše-VÉDOMÍ, čili v kosmickém DNA, na které se lze napojit přes své osobní DNA, čili přes světelná vlákna, z nichž je osobní i kosmické DNA tvořeno.


 Převzato od: http://www.cestyksobe.cz/velice-dulezity-zlomovy-portal-se-otevre-25.05.2013-pripojte-se-prosim-ab2494/

zobrazeno 532x
0 komentářů
DALŠÍ ČLÁNKY Z TÉTO KATEGORIE
Vidím to jinak
© 2013 www.vidimtojinak.cz - všechna práva vyhrazena

Licence Creative Commons

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci
Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported
web & design: 25 promotion